01
ANTANA Group s.r.o

Budujeme mosty mezi firmami

Našim klientům pomáháme získat ve svém oboru nové zákazníky a cenná data pro jejich další rozvoj. Využíváme různé kanály v online i offline světě.

Získejte nové zákazníky

Pomůžeme vám získat nové zákazníky a informace o potenciálních obchodech. Staneme se podporou pro váš obchod.

Podpořte firemní indetitu

Podívejme se společně na vaši firemní identitu v podobě webových stránek, sociálních sítí, propagace a dalších marketingových cest.

Spolehlivé informace

Našim zákazníkům dohledáváme velké objemy potřebných informací dle jejich potřeb z různých oborů. 

02
Co vám můžeme nabídnout

S čím vám konkrétně pomůžeme?

Uzavření nového obchodu může být často složitější, než by se zdálo. K oslovení nového zákazníka je důležité nastavit obchodní postupy individuálně a pracovat s nimi tak, aby byly pro klienta účinné.

Sociální sítě

Potřebujete správu firemního profilu, nebo oslovit zákazníky přes sociální sítě? Zajistíme pro každou kampaň její maximální efektivitu.

Telefonické kampaně

Outsourcing v případě podpory obchodního oddělení je již dnes standardní záležitostí. Rádi Vám nabídneme naše zkušenosti.

E-shopové řešení

Chceme změnit situaci ohledně e-shopových řešení v České republice. Vytvořili jsme proto unikátní systém, který spojuje ty nejlepší vlastnosti.

Sociální sítě

Potřebujete správu firemního profilu, nebo například profesionální průzkum trhu? Zajistíme pro každou kampaň její maximální efektivitu.

Obchodní software

Většina obchodních procesů obnáší opakující se administrativu. Pomůžeme vám tyto procesy zautomatizovat a ušetřit tak čas.

Online identita

Nemáte jasno ve své prezentaci na internetu? Vytvoříme pro vaši společnost profesionální webové stránky či grafiku.

Aktivní podpora

Outsourcing v případě podpory obchodního oddělení je již dnes standardní záležitostí. Rádi Vám nabídneme naše zkušenosti.

Práce s daty

Potřebujete získat potřebné informace z konkrétního oboru? Dodáváme většinu dohledatelných dat a statistik.

Individuální řešení

Často je zapotřebí podpořit firemní prodej hned několika způsoby. Vyslechneme si vaši potřebu a sestavíme vám kampaň na míru.

03
O společnosti ANTANA Group s.r.o

S námi získá nové zákazníky úplně každý

Společnost ANTANA Group s.r.o se zaměřuje na podporu obchodu v B2B oblasti.  Náš tým má odborné zkušenosti v podpoře obchodních oddělení napříč různými kanály a obory. Společnosti běžně řeší problémy s tím, že v aktivitě obchodních odděleních naráží na určité limity a rezervy. Tyto rezervy vznikají opakovaně a jejich důvody jsou různé. Často společnostem chybí dostatek lidí, nebo nemají potřebnou odbornost pro určité oblasti. Cílem společnosti ANTANA Group s.r.o je tyto rezervy v obchodních aktivitách jednotlivých společností vyplnit a pomoci zefektivnit cesty pro získání nových obchodních příležitostí.

Náš tým tvoří profesionálové, kteří pro vás připraví tu nejvhodnější podporu vašeho obchodního oddělení. Zaměřujeme se na automatizované budování sociálních sítí, obchodní software, online identitu společnosti a další řešení, které vám mohou pomoci najít cestu k novým obchodům. Při každé spolupráci nám jde především o individuální přístup ke klientovi s ohledem na jeho potřeby a cíle.

Domluvte si s námi schůzku a přesvědčte se o kvalitě našich služeb i vy.
04
Zanechte nám na sebe kontakt

Máte zájem? Ozveme se vám

Zanechte nám tu své telefonní číslo, či e-mail a my se vám ozveme zpět.

05
Jak to celé probíhá?

Ke všem přistupujeme individuálně

01

Úvodní schůzka

Vše začíná úvodní schůzkou, kde poznáme potřeby klienta, navrhneme ideální postupy a nabídneme cenu. V případě dohody a podepsání smlouvy předáváme celou práci našemu týmu.

02

Vytvoření podkladů

Na základě zadání klienta vytvoříme potřebné podklady včetně grafiky, případně webu a dohledáme cílovou skupinu. Vše samozřejmě průběžně konzultujeme se zákazníkem, který má možnost případných korekcí.

03

Práce s kampaní

Jakmile jsou všechny podklady hotové, zpracujeme vše potřebné a předáváme práci dál. Kampaně u nás vždy zpracuje profesionální tým zaměřený na co nejlepší výsledky.

04

Předávání výsledků

Výsledky kampaně předáváme klientům v pravidelných souhrnech. Klient má relevantní informace o tom, jak se jeho kampaň vyvíjí, na jejichž základě se může rozhodnout k dalšímu zpracování.

70% B2B akvizic pochází z aktivního přístupu z čehož 56% začalo přímým oslovením.
06
Podpoříme vás

Jsme podpora pro jakýkoliv business

Víme, jak je v krajních situacích těžké získávat nové zákazníky a udržet společnost ve stabilním růstu. Snažíme se proto pomoci našim klientům ve všech ohledech. Každý obor podnikání je jiný a vyžaduje individuální přístup i řešení. Naše kampaně proto nastavuje dle potřeb zákazníka a snažíme se je přizpůsobit tak, aby byly co nejvíce efektivní.

Ozvěte se nám a domluvte si nezávaznou schůzku, na které zjistíme vaše potřeby. Dozvíte se, jak můžeme být nápomocní vašemu podnikání a co kampaně obnáší.

Máte zájem? Kontaktujte nás.

Jmenuji se Robert Tongel a jsem obchodním ředitelem společnosti ANTANA Group s.r.o. Rád s Vámi vyřeším jakékoliv dotazy, či požadavky ohledně Vaší Linkedin kampaně.

Aktivní podpora

Outsourcing v případě podpory obchodního oddělení je již dnes standardní záležitostí. Stále více společností si je vědoma toho, že je často složité a časově náročné zajišťovat podporu obchodního oddělení vlastními silami. Přesto se ve většině případů shodneme na tom, že oslovování nových potencionálních zákazníků aktivní formou by mělo být nedílnou součástí obchodní strategie každé společnosti. Rádi Vám nabídneme naše zkušenosti, které jsme v této oblasti získali. Zajišťujeme profesionální B2B podpůrné akce s proškoleným a kvalifikovaným týmem. Klademe důraz na přípravu kvalitních dat a podkladů. S námi jste součástí kampaně od začátku až do konce. Máte přehled o tom, s kým budeme v kontaktu, co bude obsahem komunikace i nabídky, kterou zasíláme oslovené osobě. Každý den jste informováni o našich aktivitách.

Obchodní software

Správa všech obchodních aktivit, hlídání provizí, kalendář schůzek, nebo firemní CRM systém. To jsou nejčastější potřeby pro správné fungování společnosti. Víme, že dostupná řešení často nejsou dostačující pro všechny konkrétní potřeby.

Vytvoříme vám komplexní software, který pokryje veškeré vaše potřeby. Společnost ANTANA Group s.r.o. se zabývá také vývojem obchodních softwarů na míru a zlepšováním zaběhlých obchodních procesů ve společnostech.

Naše IT oddělení je připraveno poskytnout profesionální služby v oblasti programování podobných systémů na míru a jejich implementace do ostrého provozu. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a zjistěte, které řešení je pro vás nejvhodnější.

Online identita

Profesionální internetová prezentace je dnes již nutností. Nejdůležitější je však správné působení společnosti na zákazníka.  K celkovému dojmu z online prezentace nevyhnutelně patří sjednocený design webu a všech grafických materiálů, moderní logo, dostatek potřebných informací o firmě a především snadná dohledatelnost kdekoliv na internetu.

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti online vystupování. Náš profesionální tým zpracuje vaše potřeby od programování, přes grafický design až po copywriterské služby.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a společně zjistíme, co by se dalo na vaší prezentaci vylepšit.

Práce s daty

Kvalitní data a informace jsou důležitá pro každý business. Ať už se jedná o stahování velkých objemů dat pro statistiky, získávání kontaktů nebo jen průzkum trhu.

Náš tým se postará o získání dat z jakéhokoliv odvětví. Věnujeme se získávání dat z celé Evropy, i jinde ve světě. Naší snahou je dohledat obchodně důležitá data, dle zadání našich klientů, v co nejlepší kvalitě a v požadovaném množství. Náplní práce našich datových specialistů je najít vždy tu nejlepší cestu k aktuálním informacím a datům.

Vždy záleží na konkrétní potřebě zákazníka. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a zjistěte, co pro vás můžeme udělat.

Individuální řešení

Máte pocit, že jednoduché oslovení a zaslání nabídky vašemu potenciálnímu zákazníkovi by nemuselo být nedostačující? Chápeme, že je občas potřeba zvolit více zdrojů, které budou generovat efektivní podporu vašeho obchodního oddělení. Ve společnost ANTANA Group s.r.o. se snažíme pokrýt veškeré potřeby našich klientů.

Rádi s vámi probereme vaše potřeby a vyslechneme si vaše představy o tom, co je pro vás v rámci kampaně důležité.  Naší snahou je vždy nastavit obsah jednotlivých kampaní přesně na míru a dle požadavků našich klientů.

Telefonické kampaně

Outsourcing v případě podpory obchodního oddělení je již dnes standardní záležitostí. Stále více společností si je vědoma toho, že je často složité a časově náročné zajišťovat podporu obchodního oddělení vlastními silami. Přesto se ve většině případů shodneme na tom, že oslovování nových potencionálních zákazníků aktivní formou by mělo být nedílnou součástí obchodní strategie každé společnosti.

Rádi Vám nabídneme naše zkušenosti, které jsme v této oblasti získali. Zajišťujeme profesionální B2B podpůrné akce s proškoleným a kvalifikovaným týmem. Klademe důraz na přípravu kvalitních dat a podkladů. S námi jste součástí kampaně od začátku až do konce. Máte přehled o tom, s kým budeme v kontaktu, co bude obsahem komunikace i nabídky, kterou zasíláme oslovené osobě. Každý den jste informováni o našich aktivitách.

Aktivní podpora

Outsourcing v případě podpory obchodního oddělení je již dnes standardní záležitostí. Stále více společností si je vědoma toho, že je často složité a časově náročné zajišťovat podporu obchodního oddělení vlastními silami. Přesto se ve většině případů shodneme na tom, že oslovování nových potencionálních zákazníků aktivní formou by mělo být nedílnou součástí obchodní strategie každé společnosti.

Rádi Vám nabídneme naše zkušenosti, které jsme v této oblasti získali. Zajišťujeme profesionální B2B podpůrné akce s proškoleným a kvalifikovaným týmem. Klademe důraz na přípravu kvalitních dat a podkladů. S námi jste součástí kampaně od začátku až do konce. Máte přehled o tom, s kým budeme v kontaktu, co bude obsahem komunikace i nabídky, kterou zasíláme oslovené osobě. Každý den jste informováni o našich aktivitách.

Sociální sítě

Víme, že sociální sítě mohou být pro většinu společností velká neznámá, avšak pro podporu obchodního oddělení jsou často zásadní. Výsledky běžných marketingových kampaní mnohdy nepřinesou téměř žádné výsledky, kvůli špatně nastavenému zacílení. 

Vyvinuli jsme proto speciální postupy kterými se zaměřuje na rozšiřování samotného profilu s vysokou intenzitou. Cílem je vytvořit, silný, profesionální a důvěryhodný profil, který zaujme potenciální zájemce o váš produkt. V průběhu kampaně vás průběžně učíme, jak s vaší komunitou pracovat. Můžete si tak být jistí, že pro vás již potenciál sociálních sítí nebude neznámou.